Моя улюблена команда Drush для відновлення пароля

Якщо забули пароль адміністратора або розгорнули вже існуючий сайт на drupal, а пароля - не знаєте, то є декілька варіантів відновити його. 

Drupal модуль - Elysia Cron - запускаем события автоматически на сайте

Порой нужно запускать процессы на сайте, которые происходили автоматически некоторым правилом. Например, удалить старые материалы в конце месяца, отправить дайджест новостей за день. С этим хорошо поможет модуль Elysia Cron. Ниже приведен пример использования API модуля.

Супермаркети Biedronka в Польщі

Мережа супермаркетів Biedronka в ПольщіНапевне найпопулярніший супермаркет серед українців є Biedronka. Вони чимось нагадують наші Барвінки чи Вопаки. Невеличкі за розміром, але з широким вибором товарів.

Як знайти запчастини в Польщі до старих авто?

Автозапчастини з ПольщіУ мене старенький Форд і як всі старі авто - його потрібно час від часу ремонтувати. Авто запчастини купую в Польщі. Можна купити нові, але це буде досить дорого, бо автомобіль вже давно не популярний, або їх нових взагалі може не бути (наприклад, бачок розширювальної рідини). Другий варіант, купити з роборок.

Lazy Load Plugin for jQuery - Візуальне збільшення швидкості загрузки зображень

Потрібно було розробити сайт для фотографа, на сторінках якого була карусель з багатьма фотографіями (від 50 до 200). Загалом час загрузки був в середньому 15 с, після чого карусель починало корекно працювати. Вирішити цю проблему допоміг Lazy Load Plugin для jQuery. Спочатку на сторінку загружається замість кожної фотографії загружається сіра картинка, а потім при прокрутці скріпт підгружає фотографії. Ось як це виглядає на сайті.

Відпочинок в Карпатах на річці Стрий коло села Тишівниця

Річка Стрий в КарпатахНа вихідних зїздив в Карпати на річку Стрий коло села Тишівниця покупатись.

Нетипова польська мова - wkurwiło mnie w głowie!

В польській мові є два не цезурних слова - kurwa і pierdole, але значинь, в залежності від контексту, вони мають безліч! На відео чувак розказує коли і як говорити, і як правильно їздити по польських дорогах.

Супермаркет на польському кордоні в Медика - Шегині тепер працює цілодобово!

Супермаркет на кордоні Шегині - МедикаПройшовши митний контоль в Шегині, то відразу ж на польській стороні в Медика є супермаркет Biedronka.