Віза на закупи (закупівельна віза, шопінг віза), як її отримати у Львові.

Average: 4.7 (57 голосів)

Давно хотів поїхати в Польщу, або ще кудись в Європу. Але почитавши, скільки треба документів, квитанцій оплачених готелів, авіаквитки і ще багато пунктів, недавали це зробити. Як виявлось з 1 грудня 2011 року для жителів, які офіційно зареєстровані в Західному регіоні (Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Чернівецька і Закарпатська), стала доступна можливість подачі документів на отримання візи з метою закупівельного туризму (shopping visa) або просто шопінг-візи, тобто для тих хто хоче затаритись іноземними шмотками, продуктами і тп. Перша віза є короткасторокавою (дійсна 21 день і 7 днів можна перебувати закордоном) і є одноразовою. Також це є шенгенська віза. Наступні вже даються на рік (90 днів закодоном) і є багаторазовими. А отримати таку візу зовсім не складно.

Ця віза нічим не гірша від стандартної шенгенської, але має одну особливість - для отримання наступної візи, потрібно предявити чек (фактуру), який засвідчує, що Ви їздили на закупи.

Закупівельна віза, як отримати

Польське консульство не займається оформленням цього типу віз, тому їх потрібно робити у візовому центрі. У Львові він знаходиться на вул. Садовій 2а (в панорамних фотках яндекса, гугла в листопаді 2012 центру ще нема).

Отже якщо є бажання, можливість і закордоний паспорт, то для початку потрібно зареструвати дату подачі документів у візовому центрі. Можна через інтернет, але там завжди висвітлює - нема вільних дат. Насправді вони є і краще просто подзвонити і зареєструватись. Консультанти дуже приємні і все розкажуть, що треба і коли прийти. Отже Вам скажуть які дати і години доступні. Також потрібно буде сказати електронну адресу, на яку вишлють код, який потрібно показати охоронцю, щоб Вас впустили всередину центру. Якщо їдете сім'єю, то декількох чоловік може зареєструвати одна людина.

Зареєструвались. Важливо: якщо ви не прийдете на подачу документів, то наступний раз просто не дадуть візу. Тому, якщо не виходить -  потрібно подзвонити і скасувати дату.

Збираємо документи. На сайті є весь список потрібних документів і детально все розписано. Страховку, фотографії можна зробити у візовому центрі. Копії документів теж, навіть безкоштовно. Єдине що, потрібно заповнити анкету. Заповнювати можна англіською, польською або українською (транслітерацією). В пункті до кого їдете, адреса запрошуючої сторони - я просто лишив пусте поле. З рештою пунктів, не повинно бути проблем. Якщо Ви студент - потрібно взяти студенський і віза буде безкоштовною.

В анкеті заповнили заплановані дати перебування (10.11-21.11) і нам дали візу, дійсну з 10.11.

Документи зібрали, час настав. Приходемо на вказану годину. Не лякайтесь, таких як Ви буде ще десь 50 людей. В середину пускатимуть по 10 людей, що 10 хв (приблизно). Тому якщо спішиться, приходьте швидше. Якщо не встигнете, то погано, але Вас пустять і подати документи можна буде (але звісно краще не провтикати). Не забудьте роздрукований лист, який Ви отримали при реєстрації, або просто переписані коди. В середені візового центру, підходете до консультанта, опказуєте коди, анекти і першу сторінку закордонного паспорта. Вам видадуть номер. Якщо реєстрували паро людей, то на всіх один, а також лист-прохання. З цим номером ідете в зал очікування на 2 поверх. Заповнюєте лист-прохання українською мовою. І  чекаєте коли на табло зявиться Ваш номер і номер віконечка, до якого потрібно підійти.

Далі до віконичка і в касу оплачуємо. Коли прийти за візою, скажуть. За візою прийти потрібно особисто. Виключенням є, що чоловік може забрати дружини візу, або навпаки. Дивно.

Ціна шопінг-візи - 650 грн., яка включає

шопінг-віза(так як і шенгенська віза) - 35 євро,

послуги візового центру - 200 грн.,

страховка - 35 грн.,

комісія при оплаті - 20 грн.,

фото - 25 грн.

Процедура отримання закупівельної шенгенської візи, подібна до процедури подання документів, але заходити можна без черги.

Як результат, віза є і можна вирушати... В Шегині на кордон.

Магазини в Перемишлі.

Українська

Tags: 

147 Comments

Славити його! На сайті про

Славити його! На сайті про термін прописки не пише, просто вона повинна бути.

Громадяни України, які офіційно зареєстровані на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей можуть подавати документи на отримання візи з метою закупівельного туризму. Перша така віза є короткостроковою з одним в’їздом і видається на 7 днів. Наступна віза є багаторазовою терміном дії до одного року*

http://www.polandvisa-ukraine.com/other.html

Скажіть будь ласка, чи для

Скажіть будь ласка, чи для студентів-заочників вона також буде безплатною(друга вища освіта)? Коли першу шопінг візу виробляла, то мене ніхто не попередив, що для студентів вона безкоштовна.

Ну, загалом у візовому центрі

Ну, загалом у візовому центрі кажуть, що на будь-яку суму. В інтернеті пишуть, що добре набрати фактур на 200 злотих. 

Фактура, то є основний документ, на базі якого дають ці шопінг візи, тому бажано, брати їх побільше по можливості.

Питання:

Питання:

Хотіла уточнити стосовно повного пакету документів для отримання 1-ї Шопінг-візи:

1. Анкета

2. фото (2 шт.)

3. страхівка

 

* більше нічого з собою не траба ?????????

Чи може потрібна:

*  довідка про доходи???

* копія трудової книжки???

* чи обовязково потрібна квитанція на оплачений номер у готелі ????

* квитки ????

 

Чи може потрібна:

Чи може потрібна:

*  довідка про доходи???

* копія трудової книжки???

* чи обовязково потрібна квитанція на оплачений номер у готелі ????

* квитки ????

непотрібно для шопінг візи. якщо не перша вже, то ще тілька фактури.

Паспорт внутрішній (

Паспорт внутрішній (+ксерокопія всіх проштампованих сторінок),

паспорт закордонний (+ ксерокопія всіх віз), якщо є на руках ще і 2-й закордонний паспорт, то теж обов*язково беріть,

страховка разом з квитанцією на оплату (можна оформити в самому візовому центрі, але це значно дорожче),

2 фото,

анкета (краще скачати дома з їх сайту і заздалегідь заповнити),

гроші.

Скажіть, будь ласка,я тільки

Скажіть, будь ласка,я тільки зробила другу шопінг візу,але ще з нею не перетинала польський кордон.Хочу поїхати до подруги в Німечину автобусом прямим чи можуть виникнути проблеми?Що потрібно зробити.щоб цього не було?бо їду перший раз!

 

 

Простий чек - ні. Має бути

Простий чек - ні. Має бути папірець, у якому зазначено: товар(и), сума і, саме головне, ваші дані (фамілія, ім*я, номер документа, у нашому випадку - закор.паспорта). А це все і є у фактурі. Її без проблем випишуть Вам у великому супермаркеті (адміністратор).

Літала по цій візі в Італію.

Літала по цій візі в Італію. Спочатку в Краків їхала, а там на літак. При перетині кордону  (Україна-Польща) казала, що їду тільки в Краків на закупи. А далі мене вже ніхто нічого не питав, ані броні в готелі, ні квитків на зворотню дорогу (а в мене їх і не було)))).

 Доброго вечора! Сьогодні

 Доброго вечора! Сьогодні подавала документи на першу шопінг-візу. В пункті 29 про плановану дату в”їзду в країни шенгену вказала 3.12.13., а у планованій даті виїїзду з країн Шенгену вказала 25.12.13 ( так мені сказала та жінка, у якої я подавалась). Тобто, вона сказала, до планованої дати вїзду додати 22 дні. Але, по рахунку, в мене коридор взагалі лише до 19.12.13. Чи правильно я поставила все-таки дату і чи вона взагалі впливає на відкриття візи?? Дякую за відповідь!

Скажіть будь-ласка, друга

Скажіть будь-ласка, друга шопінг-віза буде на рік? З першою шопінг-візою обов"язково перетинати кордон Польші а чи обов"язково другий раз перетинати кордон Польщі?Чи можна летіти літаком зразу зі Львова?

Раніше бувала за кордоном

Раніше бувала за кордоном (туристична віза та запрошення) до Польщі, отримуючи візу у Львові (прописка з Дніпропетровщини, а проживаю у Львові), хіба вимагалась довідка з місця роботи, що підтверджує моє місце проживання. Хочу оформити закупівельну візу - чи видадуть мені її у Львові, за умови прописки в іншому регіоні?

На жаль, шопінг віза тільки

На жаль, шопінг віза тільки для людей, які прописані в Західному регіоні.

Громадяни України, які офіційно зареєстровані на території Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Рівенської, Волинської, Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей можуть подавати документи на отримання візи з метою закупівельного туризму. Перша така віза є короткостроковою з одним в’їздом і видається на 7 днів. Наступна віза є багаторазовою терміном дії до одного року*

http://www.polandvisa-ukraine.com/other.html

скажіть, будь ласка, я подаю

скажіть, будь ласка, я подаю документи для відкриття першої шопінг -візи, в мене в паспорті вписаний неповнолітній син, чи  мені потрібно відкривати зараз на нього візу, чи можна пізніше, коли буде відкриватися вже річна

Добрий день!А якщо дружина

Добрий день!
А якщо дружина приписана у Волиньскій обл., а чоловік у Львівській дружина зможе отримати шопінг візу? І чи потрібна довідка про доходи з місця роботи, бо в україні багато працюють не офіційно,а якщо офіційно то на мінімальній зарплаті, а там має бути не менше 3200 здається?!

Доброго дня!

Доброго дня!

Підскажіть будь ласка, ми з чоловіком прописані в Житомирский область. Їзди в Польшу по туристичній візі, які е в нас шанси що нам відкриють візі на закупку на рік?

І чи можна з такою візою подорожувати в інші страни ЕС?

Дякую.

Доброго ДНЯ!! Я теж маю візу

Доброго ДНЯ!! Я теж маю візу такого типу... польсий шенген типу с на закупи... Скажіть будь ласка, чи можу я поїхати з такою візою до Болгарії через Румунію на потязі? не перетинаючи кордону Польщі??? чи можуть виникнути якісь проблеми? і чи обов*язково потрібно мати документ про заброньований готель???

Доброго дня:-)мені не дуже

Доброго дня:-)мені не дуже зрозуміло на рахунок дати,наприклад я хочу поїхати в Польщу 10 квітня і бронюю готель на 10 е число в Кракові, планую бути 5 днів,то яке число мені вказувати?хочеться щоб віза була відкрита з числа 7-8-го..

Отримав візупоїхав в

Отримав візу
поїхав в Польщу
отримав фактури
що робити далі? Знову дзвонити і записуватись?
І чи буде натупна віза для всіє Європи чи також лише Польща?
Так то на ній пише państwa shengeh

Так, вірно. Отримали, зїздили

Так, вірно. Отримали, зїздили, оформили фактури і знову в візовий центр.
Віза на закупи - це шенгенська віза. Єдине обмеження - країна вїзду в Шенген - польща. Однак, наприклад, в Грецію туром без проблем полетів. На кордонах ніхто нічого не питав. Друзі були в Болгарії, теж без проблем.

Доброї ночі. Підскажіть будь

Доброї ночі. Підскажіть будь-ласка, маю візу " на закупи" , коли вернусь то потрібно зразу нести чек фактуру в візовий центр чи можна при наступному відкриті візи його нести? Дякую.

Вільні дати повинні бути, хоч

Вільні дати повинні бути, хоч на наступний рік. Сайт постійно заблокований.
Продовжуйте телефонувати на міський номер. Я чув, що там зараз великі черги. Надіюсь. скоро пройде передвесінній ажіотаж.

Скажіть, будь ласка, якщо я

Скажіть, будь ласка, якщо я отримую багаторазову польську шопінг візу, і якщо я перетнула після її отримання  кордон Польщі, чи виникнуть проблеми при в*їзді в іншу країну, наприклад на кордоні з Угорщиною?

Доброго дня! Маю візу на

Доброго дня! Маю візу на закупи, два рази вже прокатала до Польщі. Зараз подруга запросила на Великодні свята до Парижу. Чи треба бронювати номер в готелі, чи можуть в аеропорту Франції бути якісь питання з цією візою? Дякую за інформацію

спасибо за такие точные

спасибо за такие точные ответы,только я не понял,если я за 1 день пересикаю 2 раза границу,то это считается как за один день,или за 2-е поездки?и еще одно,если можно ввозить товара не более чем на 500 евро,то я могу 2раза за день провезти товара на общую сумму 1000 евро?спасибо!

Доброго дня!прошу поради у

Доброго дня!прошу поради у такому запитанні:

яку кількість днів(80 чи 90) потрібно вказувати у п.25  в анкеті для отримання візи(про запланований час перебування) при подачі документів на 2-гу шопінг-візу?

Наперед дякую, якщо хтось зможе мені допомогти!!! :))

Я не відповів, бо не знаю

Я не відповів, бо не знаю достовірної відповіді. Тому хотів взнати від офіційних джерел. Мені здаєтся, що за один день можна один раз перетнути кордон (в одну сторону). Бо якщо не було б обмеження, то можна бігіти туди-назад в дюті-фрі.

Доброго дня! 

Доброго дня! 

Скажіть будь ласка, отримавши одноразову шопінг візу і пред"явивши рахунок -фактуру, хочу подати на багаторазову , треба знову заповнювати анкету, і чи коштує все так само як і за одноразову?

Доброго дня!

Доброго дня!
Скажіть,будь-ласка чи можу я ще зробити "другу" шопінг-візу на рік .. в мене є чеки-фактури,але вони ще за вересень минулого року,тобто їм пів року.. чи є вони ще дійсні?

Доброго вечора!

Доброго вечора!

1)Хочу отримати щопінг візу на себе і дочку їй 15 років, мені потрібно догвіл батька на отримання візи для дочки, проїздний документ вона має. Вартість для неї буде складати 200 грн.?

2)Можете породити не дуже дорогі місця для ночівлі, хочимо прогулятись містом а також в найближчі міста поїхати?

3)Якщо зараз подавати документи, реально ще до Паски виїхати на закупи, який приблизно термін займає саме оформлення?

Дякую.

 

1. На жаль, на даний момент

1. На жаль, на даний момент не володію інформацією. Зателефонуйте в колл-цнтр, щоб точно взнати +38 032 2424564.
2. Перемишль. Готоль Європейський коло головного вокзалу.
3. Є певна ейфорія перед Паскою і Зеленими Святами. Щоб точно взнати, зателефонуйте в колл-центр

привіт,

привіт,

а якшо в мене вже є картка малого прикордонного руху, то я можу зразу рахунок фактуру приносити і відкривати річну візу ? чи всеодно потрібно відкривати 7и денну закупівельну візу перед тим ?

 

Дякую,

Остап

Доброго дня. Мені відкриють

Доброго дня. Мені відкриють першу шопінг візу приблизно 28.04, мені потрібно потрапити в Амстердам. Чи можна летіти одразу зі Львова літаком 29.04, чи єдиним правильним варіантом буде цього ж дня пересікти кордон Польщі і вилетіти з Варшави в Амстердам?

Доброго дня. Планую поїхати в

Доброго дня. Планую поїхати в Голандію. Шопінг візу відкрити не вдалося, відкрили мені службову із запрошенням від польської фірми будматеріалів, яка знаходиться біля кордону з Німеччиною. В разі чого в цій фірмі зможуть підтвердити що я співпрацюю з ними.  Наскільки надійний такий варіант?

Скажіть будь ласка скільки

Скажіть будь ласка скільки часу триває розгляд документів на шопінг візу? У колл центрах один раз кажуть від 6 днів, а другий від 10 робочих днів. Хто за скільки часу отримував, поділіться!

Доброго дня. Скажіть будь

Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо цього року мені відкриють на травень першу візу (7 днів), то чи можна через місяць відкривати другу шопінг візу, чи аж на слідюючий рік?

Доброго дня! Маю запитання:)

Доброго дня! Маю запитання:) Маємо з чоловіком і донею річні шопінг візи. Перше півріччя закінчується 21 червня. За цей час раз прокатали візи до Жешува на 1 день (фактур маємо по 150 злотих на дорослих). Тепер плануємо поїздку десь на море (ще розглядаємо - Греція, Болгарія, Хорватія, Туреччина) можливо і до 21.06(тобто перше півріччя візи). Плануємо тільки переліт, бажано зі Львова.

питання:

1. Чи не "замало" ми пробули у Польщі в першому півріччі візи? Плануємо ще їхати, але вже в другому півріччі. іне впевнена що більше ніж на 5-7 днів. Чи не вплине це негативно на наступну шопінг візу?

2. зараз можливості їхати на відпочинок через Польщу немаємо. Чи взагалі можливо летіти одразу зі Львова у ті країни про які писала вище? Що казати на кордоні на запитання "чому не цільове використання візи"? і чи варто до прикладу наголошувати на тому, що був перетин Польщі і показувати фактури?

наперед вдячна за відповіді!

Скажіть будь ласка,  в анкеті

Скажіть будь ласка,  в анкеті  на шопінг візу в графі 29 і 30 вказується перід в 7 днів тобто наприклад запланована дата вїзду 01.06.2014 і дата виїзду 07.06.2014 чи період 21 день тобто з 1.06.2014 по 21.06.2014?

Доброго дня!Я планую в липні

Доброго дня!Я планую в липні(на цілий місяць) їхати до Іспанії (в мене там живе сестра).Хочу відкрити шопінг візу на рік.До цього я 2 рази перетинала кордон Іспанії.Питання -1)чи можливо її відкрити на рік,в паспорті мала один польський шенген,угорська віза,болгарська,грецька..?.2)летіти планую літаком з Борисполя прямо в Іспанію з пересадкою в Парижі,який ризик на паспортному контролі? 3)чи потрібно мені мати при собі бронь готелю на час перебування в Іспанії? (хоча жити я буду в сестри).

Дякую!!!

 

З особистого досвіту знаю, що

З особистого досвіту знаю, що візу вибірково відкривають або на півроку, або на рік. Коли мені відкрили на півроку. то нічого ен пояснювали чого, хоч мав до того болгарську візу. На паспортному кордоні, як повезе. Від знайомих не чув щоб були проблеми. Головне, щоб віза була вже проїжджена. (принаймні так говорять в турфрмах). Для страховки бронь потрібна, можете забронювати собі найдешевший готель з післяоплатою на букінгі.

Добрий день! Підкажіть,

Добрий день! Підкажіть, будьласка, у нас з чоловіком третя шопінг віза, річна, виїзджали по ній на закупи вже 3-4 рази. Плануємо поїздку в Іспанію. Виліт з Варшави. Чи можемо скористатися даною візою у цій поїздці? Термін візи закінчується в грудні 2014р

У мене річна шопінг віза

У мене річна шопінг віза видана 12 квітня 2014. Піврічний термін виходить 12 жовтня 2014. Я планую перебувати в ЄС з вересня по листопад. Тобто до 12 жовтня я не прострочу 90 днів і з 12 жовтня мені відкривається ще 90 днів. Питання: чи потрібно мені 12 жовтня перетнути кордон туда-назад, чи можна спокійно сидіти за кордоном і не хвилюватися? 

Дякую за відповідь.

 

Скажіть будь-ласка чи

Скажіть будь-ласка чи страховка обовязкова при оформленні шопінг візи у візовому центрі, якщо при оформленні закордонного паспорту оформили і страховку? І навпаки чи можна відмовитися від страховки при оформленні закордонного паспорта якщо відразу після його отримання оформляти шопінг візу і там отримати страховку? Дякую.

 

Сторінки

Додати коментар

Питання про візу на закупиЯк отримати візу на закупи? Кому можна отримати шопінг візу? Які магазина варто відвідати в Перемишлі?

У вас є ще питання? В розділі питання/відповідь ви можете задати їх, отримати відповіді, а також допомогти іншим. 

Задати питанняСписок питань.